Rolety pokojowe

Roletki materiałowe (pokojowe) zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem, podnosząc jednocześnie estetykę wnętrza. Wykonane z najwyższej jakości materiałów antystatycznych mogą być stosowane przez długi okres bez obaw przed zabrudzeniem, czy szybką degradacją.

Szeroka gama barw oraz bogate wzornictwo pozwalają Klientom znaleźć produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Roletki materiałowe osłaniają wnętrza przed światłem słonecznym na wiele sposobów - od rozpraszania światła po całkowite zaciemnianie. Ogromną zaletą rolet materiałowych jest prostota montażu, nie wymagający ingerencji w ramę okienną.

Roletki materiałowe wyróżniają się estetyką wykonania, prostotą montażu i obsługi. Stosowane prowadnice boczne oraz kaseta osłaniająca ograniczają do minimum przenikanie światła.

Oferujemy roletki rurowe, w kasetkach, z prowadnicami przyszybowymi jak i przestrzennymi. Ważnym elementem jest również automatyczny system hamowania, co pozwala na dowolne ustawienie położenia materiału bez zbędnego mocowania haczyków i zaczepów.

UWAGA: KOLORY PONIŻEJ NIE ODPOWIADAJĄ RZECZYWISTYM KOLOROM.

 

  •  

 

ROL-NET

TEL. 61 819 19 00

 

biuro@rol-net.pl

 

Melcom strony internetowe